آلو بخارا در بازار تهران ویرووس جدیدی با خود به همراه آورد که کشنده شناخته شد

آلو برای پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مفید است؛ یکی از انواع معروف آن آلو بخارا در بازار تهران می باشد؛ همچنین ویتامین های A و C موجود در آن به کاهش چربی اضافی پوست و از بین بردن جوش های سرسیاه، آکنه و جوش کمک می کند.

این میوه پوست را نرم می کند، پوست را از سموم پاک می کند و به رفع تحریکات و آلرژی های پوستی کمک می کند.

ویتامین E موجود در آلو غشای سلولی را تقویت می کند، از حمله رادیکال های آزاد به فولیکول های پوست سر جلوگیری می کند و باعث رشد بهتر مو می شود.

ویتامین C و سایر ترکیبات موجود در آلو با باکتری های روی پوست سر مبارزه می کند و به درمان شوره سر کمک می کند.

آهن فراوان موجود در آلو باعث بهبود جریان خون در پوست سر شده و با تغذیه و اکسیژن رسانی بهتر فولیکول های مو به تقویت و ضخیم شدن موها کمک می کند.

آلو برای درمان انواع اختلالات و مشکلات مو که به فولیکول های مو آسیب می رساند، به ریزش مو کمک می کند یا رشد مو را کاهش می دهد مفید است.

آلو برای کمک به درمان طاسی با الگوی مردانه استفاده شده است. مصرف آلو به حفظ رنگ طبیعی مو کمک می کند و از سفید شدن و سفید شدن زودرس موها جلوگیری می کند.

علو بخارا و بهبود عملکرد دستگاه گوارش: یکی از دلایل اصلی که چرا آلو بخارا گزینه خوبی برای گنجاندن در هر رژیم غذایی سالم است، افزایش حرکت روده و بهبود عملکرد گوارش است.

آلو خشک به دلیل محتوای فیبر بالایی که دارد خاصیت ملین دارد که مصرف آن را برای درمان یبوست عالی می کند. آب آلو مانند آلو بخارا طرفداران زیادی دارد و می تواند التهاب دستگاه گوارش (معده و روده) را برطرف کرده و در نتیجه از یبوست جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.