آلو زرد عجیبی که از اعماق دریا بیرون کشیده شد

درخت آلو زرد شما مانند بسیاری از درختان بارده نیاز به هرس دارد تا مقدار زیادی میوه خوش طعم تولید کند.

هرس صحیح درخت شما را شکل می دهد و اندازه آن را کنترل می کند. علاوه بر این، هرس با به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض آفتاب برای شاخه های باقی مانده، عملکرد محصول شما را بهبود می بخشد.

حداقل، شاخه های متقاطع و سایر شاخه های نازک را حذف کنید تا امکان رشد میوه، گردش هوا و قرار گرفتن در معرض نور خورشید فراهم شود.

مانند هر درخت میوه، آنها به هرس سخت پاسخ می دهند که به گیاه اجازه می دهد تمام انرژی خود را برای تولید میوه های زیبا صرف کند.

درختان شما بین 3 تا 6 سال پس از کاشت بسته به منطقه و تنوع شما شروع به گلدهی و تولید میوه می کنند. درختان خود بارور به تنهایی تولید خواهند کرد.

دانه های آلو که برداشت و کاشته شده اند ممکن است هرگز میوه ای نداشته باشند، کاشت درخت از یک فروشنده معتبر در ایالات متحده بهترین راه برای سفارش یک درخت با کیفیت است.

آلوهای ژاپنی زود گل می دهند و زود می رسند و محصولات زیادی تولید می کنند

چگونه از درخت آلوچه خود در برابر بیماری محافظت کنم؟ درختان آلو مستعد ابتلا به چندین بیماری هستند.

شما می توانید همه چیز را در مورد تشخیص علائم اولیه بیماری و درمان انواع درخت آلو بر اساس دسته بیماری در راهنمای ما بخوانید: بیماری های درخت آلو – چه چیزی را باید مراقب باشید و چگونه از درخت آلو خود محافظت کنید.

درخت آلوی طلایی من چقدر بزرگ خواهد شد؟ در زمان بلوغ، اندازه گیاه شما بین 12 تا 20 فوت ارتفاع و گسترش نیز بین 12 تا 20 فوت خواهد بود.

آب مورد نیاز درخت میوه من چیست؟ آلو و به طور کلی درختان مثمر به خاکی با زهکشی خوب نیاز دارند. گیاهان شما بین 12 تا 15 گالن در هفته از ماه می تا سپتامبر بسته به آب و هوای محلی و ظرفیت نگهداری آب خاک شما نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.