استفاده از سفره قلمکار زابلیان برای ساخت بادبان کشتی های ایرانی

در این مقاله ما داستانی از یک خانم را در مورد استفاده از سفره های رومیزی مانند سفره قلمکار زابلیان برای شما بازگو می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

من بخشی از یک گروه فیس بوک برای مادران LDS با خانواده های پرجمعیت هستم؛ در گفتگوهایمان جالب است که ببینیم همه ما چه کاری انجام می دهیم که یکسان است و کارهایی که در مدیریت خانواده های بیش از شش فرزندمان انجام می دهیم متفاوت است.

هفته گذشته صحبت در مورد نحوه سرو غذا بود. برخی به سبک بوفه ترجیح می دهند، برخی دیگر به سبک خانوادگی نشسته و غذا را دور میز می ریزند {این کاری است که ما انجام می دهیم}، و هنوز هم تعدادی از مامان یا پدر غذا را سرو می کنند و بشقاب ها را برای هر کودک می دهند.

چیزی که من را شگفت زده کرد این بود که تعداد کمی از ما از سفره استفاده می کردیم. حدس می‌زنم واقعاً هرگز به این فکر نکرده‌ام که چرا از سفره استفاده می‌کنیم تا به حال.

مادربزرگم به من گفت که باید. به طور جدی! زمانی که من و آقای فررو روچر قرار می گذاشتیم، او برای بازدید به گرجستان آمد. مادربزرگم در آن زمان با ما زندگی می کرد.

یادم نمی‌آید که چرا دیر کرده بود و تنها شام می‌خورد، اما یادم می‌آید مادربزرگم از اینکه سر میز بدون سفره یا حتی زیرانداز از او پذیرایی کردم ناراحت شد.

او به من سرزنش می کرد که همیشه وقت غذا را به عنوان یک زمان خاص و با مراقبت بیشتر برای چیدن میز به درستی با رومیزی یا رومیزی نشان می دهم عشقم را نشان می دهم. بله خانم!

این ساده ترین پاکسازی را انجام می دهد. لازم نیست خرده ها را پاک کنیم. بعد از اینکه میز پاک شد، سفره را جمع می کنیم و خرده های آن را در بیرون برای پرندگان تکان می دهیم.

معمولا سفره به اندازه کافی تمیز است که دوباره برای وعده غذایی بعدی از آن استفاده کنید. سفره ها همچنین به جذب مایعات ریخته شده قبل از پخش شدن از اینجا به “ساحل دیگر” کمک می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.