استفاده از شیلنگ لی فلت در طراحی دکوراسیون های کلاسیک

شلنگ باغچه یا شیلنگ لی فلت ممکن است مهم ترین ابزاری باشد که شما دارید.

هر گیاهی برای زندگی و رشد به آب کافی نیاز دارد، و شلنگ چیزی است که آب را به آنجا می‌رساند – با پر کردن قوطی‌ها و سطل‌های آبیاری، راه‌اندازی آبپاش‌ها یا چکاندن آب به طور مستقیم به گیاه.

شیلنگ ها کاربردهای دیگری نیز دارند: رساندن آب به دام ها یا حیوانات خانگی، شستشوی ماشین، پاسیو یا عرشه با اسپری، و خنک کردن بچه ها در یک روز گرم تابستان، فقط چند مورد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام جستجوی شیلنگ باغ بعدی خود در نظر بگیرید:
شیلنگ‌های وینیل کم‌هزینه‌ترین و آسان‌ترین برای حمل و نگهداری هستند، اما همچنین ضعیف‌ترین هستند و در صورت رها شدن در بیرون، مستعد پارگی و خراب شدن هستند.
از سوی دیگر، شیلنگ‌های لاستیکی می‌توانند چندین سال کار سخت را دوام بیاورند، اما اغلب سنگین، سفت و سخت هستند.


همچنین شیلنگ های وینیل و لاستیکی کامپوزیت و همچنین شیلنگ های وینیل تقویت شده با یک لایه مش برای انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد و هر یک از این انواع می تواند به عنوان یک سازش خوشحال کننده برای اکثر باغبان ها باشد.
توجه داشته باشید، با این حال، اگر شما یا حیوانات خانگی تان قصد نوشیدن از شیلنگ خود را دارید، باید به دنبال یکی از آنها باشید که به طور خاص با برچسب “آب آشامیدنی ایمن” مشخص شده است تا مطمئن شوید که مواد شیمیایی ناامن را به داخل آب نمی ریزد.

طول شیلنگ استاندارد 25، 50، 75 و 100 فوت (8، 16، 24 و 32 متر) است. در حالی که شلنگ بلندتر ممکن است بهترین ایده به نظر برسد، اما مانور دادن و نگهداری با طول های کوتاه تر آسان تر است.

اگر می‌خواهید به فاصله بیش از 25 فوت (8 متر) از لوله خود برسید، شیلنگ اضافی بخرید و آنها را به هم وصل کنید.

اگر از شلنگ خود برای هر چیزی به جای آبیاری با دست استفاده می کنید، باید به دنبال فشار ترکیدگی باشید، یعنی psi بالای آن که شلنگ پاره می شود، 350 یا بهتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.