استفاده از فرش 9 متری تافته در هفته مد پاریس

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مزایای فرش 9 متری تافته در مقایسه با سایر گزینه های کف چیست؟

خوب، فرش ها مزایای درمانی و صرفه جویی زیادی را برای یک محیط ساخته شده ارائه می دهند، که آنها را به عنصر مهمی از هر طرح طراحی تبدیل می کند.

در اینجا تنها پنج مزیت فرش و دلایلی که چرا باید نصب فرش تجاری دانفلور را در نظر بگیرید، آورده شده است.

مزایای فرش واقعیت 1 – فرش‌ها نسبت به سایر سطوح کف، باکتری کمتری را به دست منتقل می‌کنند.

انتقال حشرات، باکتری‌ها و ویروس‌ها در حال حاضر موضوع داغی برای بحث است و همه ما متوجه شده‌ایم که ویروس‌ها و باکتری‌ها می‌توانند برای مدت‌های مختلف روی سطوح سخت و نرم زنده بمانند.

همه ما احساس پاک کردن یک سطح در آشپزخانه را می دانیم تا لحظه ای بعد بچرخیم تا خرده نان تست یا مایع ریخته شده روی سطح “تمیز” خود را پیدا کنیم.

خب در مورد کفپوش هم همینطور. به محض اینکه یک سطح تمیز می شود، چه کفپوش سخت باشد یا فرش، با ذرات ریز گرد و غبار و کثیفی آلوده می شود. همچنین می تواند مملو از مواد باکتریایی و ویروسی شود.

در محیط‌هایی مانند خانه‌های مراقبت، کف‌ها به‌عنوان نقطه داغ برای گسترش عفونت در نظر گرفته نمی‌شوند، زیرا ساکنان و کارکنان اغلب کف را با دستان خود لمس نمی‌کنند.

با این حال، در محیط های آموزشی و مراقبت از کودک، این موضوع کمی متفاوت است. بنابراین، آیا خوب نیست بدانید که فرش نسبت به تعدادی دیگر از کفپوش‌ها باکتری کمتری را به دست منتقل می‌کند؟

این واقعیت در یک مطالعه دقیق انجام شده توسط Lankford و همکاران (2006) به اثبات رسید که نشان می‌دهد پاتوژن‌های خاصی مانند VRE (انتروکوک‌های مقاوم به وانکومایسین) نسبت به سایر پوشش‌های کف، از جمله کاشی‌های لاستیکی، کمتر یا برای مدت کوتاه‌تری روی فرش زنده می‌مانند.

مشمع کف اتاق، کالاهای ورق وینیل و کاشی ترکیبی وینیل. این تحقیق علاوه بر کشف اینکه فرش دارای VRE کمتری است، نشان داد که موکت همچنین VRE کمتری را از طریق تماس نسبت به کف‌پوش لاستیکی و وینیل به دست منتقل می‌کند و در تمیز کردن به همان اندازه کفپوش‌های آزمایش‌شده دیگر عمل می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.