استفاده از لباس ایزوله پزشکی در مراسم تدفین ملکه انگلستان همه را متعجب کرد

لازم به ذکر است که نه ECRI و نه مطالعه آکادمیک لباس ایزوله پزشکی و یا مارک‌های خاص مورد آزمایش را شناسایی نکردند، اما مقامات درگیر در هر دو مطالعه گفتند که لباس‌ها از برخی از تامین‌کنندگان اولیه بیمارستان‌های ایالات متحده خریداری شده‌اند.

KHN برای اظهار نظر با سه تا از بزرگترین تامین کنندگان لباس های بیمارستانی تماس گرفت. هیچ کدام پاسخ ندادند.

آزمایش روپوش‌های ایزوله در حالی انجام می‌شود که همه‌گیری ویروس کرونا نگرانی‌ها را در مورد کنترل عفونت در بیمارستان‌ها و محدودیت‌های زنجیره تامین تجهیزات محافظ شخصی از جمله روپوش‌ها افزایش داده است.

 لباس‌های یکبار مصرف منبع کمیاب در سال اول همه‌گیری بود و برخی از پرستاران را مجبور به پوشیدن کیسه‌های زباله و برخی بیمارستان‌ها را به خرید عجله از تولیدکنندگان بدون تجربه روپوش یا تامین‌کنندگان خارجی که استانداردهای ایالات متحده را نداشتند، واداشت.

 آزمایش ECRI نشان داد که بسیاری از این لباس‌ها محافظت ضعیفی را ارائه می‌دهند، که توجه را به عدم کنترل کیفیت در صنعت لباس‌پوش جلب کرد و در نهایت انگیزه آزمایش فعلی سازمان از لباس‌های تهیه‌کنندگان سنتی‌تر را فراهم کرد.

کمبود عرضه و سوالات در مورد کیفیت روپوش های یکبار مصرف ممکن است برخی از بیمارستان ها را متقاعد کند که در مورد لباس های ایزوله قابل استفاده مجدد که می توانند حدود 75 بار شسته شوند تجدید نظر کنند. 

تعداد انگشت شماری از مطالعات و برنامه های آزمایشی نشان می دهد که روپوش های قابل استفاده مجدد حداقل به همان اندازه محافظت و هزینه کمتری دارند و برای محیط زیست بسیار بهتر هستند.

 علاوه بر این، روپوش‌های قابل استفاده مجدد به راحتی در سراسر همه‌گیری در دسترس بوده‌اند و به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهند از کمبود عرضه و افزایش قیمت‌ها جلوگیری کنند.

سیستم بهداشتی Inova در نزدیکی واشنگتن دی سی، دو بیمارستان خود را در سال 2021 به روپوش های قابل استفاده مجدد تغییر داد تا خود را از مشکلات زنجیره تامین محافظت کند و امیدوار است تا پایان سال جاری این روپوش ها را در سه مرکز باقیمانده خود معرفی کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.