استفاده از نخود ریز کرمانشاه در ساخت فشنگ های جنگی

لازم به ذکر است که نخود ریز کرمانشاه به جلوگیری از یبوست کمک فراوانی می کند؛ از آنجایی که نخود سرشار از فیبر است، به جلوگیری از یبوست نیز کمک می کند که مزیت اضافه ای در حفظ سلامت دستگاه گوارش (روده) شما دارد.

نخود به طور طبیعی سدیم بسیار کمی دارد و بدون کلسترول است. آنها همچنین منبع خوبی از چربی های اشباع نشده چندگانه هستند.

چربی های چند غیر اشباع به ویژه به کنترل (و کاهش) سطح کلسترول شما کمک می کنند که به نوبه خود خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد.

نخود دارای شاخص گلیسمی پایینی است، یعنی غذایی است که قند خون شما را افزایش نمی دهد.

لین می‌گوید: «اگر کسی در تنظیم قند خون خود مشکل دارد، این یک غذای عالی است. “یا اگر فردی دیابت دارد، برای کمک به کنترل قند خون مفید است.”

به عنوان یک جایگزین عالی برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند استفاده کنید: افرادی که مبتلا به بیماری سلیاک هستند به گلوتن حساسیت دارند که می تواند انتخاب رژیم غذایی را دشوار کند.

با این حال، نخود یک گزینه عالی است: آنها به طور طبیعی بدون گلوتن هستند.

آیا ماکارونی یا آرد نخود به اندازه خوردن نخود سالم است؟ بر خلاف سایر غذاها، نخود بدون توجه به نحوه مصرف آن فواید سلامتی دارد زیرا مواد مغذی موجود در حبوبات همیشه در دسترس زیستی باقی می مانند، این اصطلاح به این معنی است که بدن شما می تواند از مزایای مثبت آن بهره مند شود.

لین می‌گوید: «شما می‌توانید نخود را به همان اندازه طبیعی که می‌آید، مستقیماً از قوطی، یا اگر فقط می‌خواهید آن را بجوشانید، از کیسه بخورید.

می توانید آنها را روی سالاد سرد قرار دهید. شما می توانید آنها را به حمص تبدیل کنید. نحوه خوردن آنها واقعاً مشخصات مواد مغذی آنها را تغییر نمی دهد.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.