استفاده از کتونی توسط فضانوردان در فضا

اگر تمرینات طولانی مدت دارید، مطمئناً حفظ مداوم وضعیت بدنی 100٪ کامل کمی سخت تر است اما با داشتن کتونی مناسب ورزش این مسیر برای شما هموار تر خواهد بود.

کفش‌های ورزشی مناسب به شما کمک می‌کنند تا وضعیت بدنی خود را حفظ کنید و در عین حال اثرات منفی را تا حد ممکن کاهش دهید.

حفظ انگیزه در حین تمرین برای بسیاری از افراد ساده ترین کار نیست، بنابراین داشتن کفش مناسب می تواند به شما کمک کند بیشترین بهره را از تمرین خود ببرید.

کفش های بدنسازی شما نیز به شما کمک می کنند تا ورزش کنید. بسیاری از کفش‌های بدنسازی انجام تمرینات را در بدن شما آسان‌تر می‌کنند و در عین حال عضلات صحیح را به کار می‌گیرند.

شما مزایای بیشتری از ورزش خواهید دید زیرا می توانید کارهای بیشتری انجام دهید، مدت زمان بیشتری تمرین کنید و در طول کل تمرین به درستی تمرین کنید.

پوشیدن کفش‌های ورزشی نامناسب می‌تواند تمرین شما را خسته‌کننده یا سخت‌تر کند و هیچ‌کس نمی‌خواهد تمرینش آزاردهنده باشد.

 بعضی از افراد به باشگاه می‌روند چون روحیه‌شان را حفظ می‌کند – چه فایده‌ای دارد که فقط برای ناامید شدن به خاطر ناراحتی‌تان به باشگاه بروید؟

کفش‌های بدنسازی مناسب شما را در حالی که در حال تمرین هستید بدون اینکه متوجه شوید راحت نگه می‌دارند. تعجب خواهید کرد که چقدر یک جفت کفش دویدن می تواند در هنگام حرکت روی تردمیل احساس بهتری به شما بدهد.

هر تمرینی به چیزی متفاوت نیاز دارد، اگر با تمرینات قلبی زیاد عرق می کنید، می خواهید مطمئن شوید که پاهای شما فضایی برای تنفس دارند و هوا می تواند از آن عبور کند.

با این حال، اگر شما در حال دویدن در سطح کشور هستید، کفشی را نمی خواهید که خاک یا گل را وارد کند.

ممکن است حتی متوجه نباشید که کفش‌هایتان باعث ناراحتی شما می‌شوند، اما 9 بار از هر 10 بار، می‌توانید با تهیه یک جفت کفش متناسب با تمرینتان، شادی خود را در حین ورزش افزایش دهید.

به علاوه، نمی توانید هر بار که به باشگاه می روید، ناامید شوید. باشگاه ورزشی قرار است جایی باشد که نشان دهنده پیشرفت، خودسازی و توانمندسازی باشد.

هنگامی که باشگاه به مکانی منفی تبدیل می شود، به طور بالقوه از رفتن دست می کشید، که از کاهش وزن یا پیشرفت تناسب اندام شما جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.