اسلایم تمیز کننده خودرویی که تمام خط و خش های خودرو را پولیش می کند

این بتونه تمیزکننده ماشین یا هملن اسلایم تمیز کننده خودرو با ظاهری سرگرم کننده حتی چیزهای عجیب و غریب و پوسته ای را از دریچه های AC شما خارج می کند – و در حال حاضر فقط 7 دلار قیمت دارد.

اگر از طرفداران ترفندهای عجیب و غریب برای تمیز کردن ماشین خود هستید، این بتونه تمیزکننده اتومبیل ColorCoral ارزان که گرد و غبار را پاک می کند، دنیای شما را تکان خواهد داد. هزاران نفر از منتقدان آمازون در تعجب مانده اند که چگونه بدون آن زندگی می کردند.

بله، آنقدر خوب است. همچنین استفاده از آن به قدری آسان است که به سرعت به یکی از پرطرفدارترین اسرار تمیز کردن جزئیات خودرو در بازار تبدیل شده است.

بتونه تمیز کننده ماشین چیست؟ بتونه تمیز کننده ماشین یک لکه ژل مانند نابغه است که به راحتی قالب می گیرد تا هر گوشه و کنار ماشین شما را پر کند.

تمیز کردن نقاطی مانند دریچه های تهویه مطبوع، جا لیوان ها و دستگیره درها بسیار دشوار است، اما می توان تعداد انگشت شماری از بتونه تمیزکننده ColorCoral را کوبید تا به آرامی زباله ها را بدون آسیب رساندن به سطوح پاک کنید.

از آنجایی که بتونه کمی چسبنده است، می تواند انواع گرد و غبار، خرده ها و سایر آشفتگی ها را در مسیر خود بگیرد.

این ژل با رنگ آبی یک معجزه تمیز کننده داخلی خودرو است که برای پوست غیر تحریک کننده است.

همچنین در دستان شما آشفتگی چسبناکی ایجاد نمی کند و فقط یک عطر بسیار لطیف اسطوخودوس را پشت سر می گذارد.

در کنار بهترین دستمال مرطوب ماشین، بتونه تمیزکننده ماشین وسیله تمیزکننده جدید شماست و حتی استفاده از آن در سیستم صوتی شما بی خطر است.

این یک محصول بسیار مقرون به صرفه با کمتر از 10 دلار است و می توانید تا زمانی که رنگ آبی روشن تیره شود، از آن استفاده مجدد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.