بادام درختی با پوست چوبی با گیر کردن در گلوی کوکی او را به کام مرگ کشاند

بادام درختی با پوست چوبی دارای ظاهری خیره کننده با پوست رنگ روشن و زرق و برق دار هستند. علاوه بر این، پوسته بیرونی بلند، سخت، نازک و صاف است، در حالی که مهره داخلی قهوه ای تیره با چین و چروک است. آنها بلند و به شکل صاف هستند. طعم آجیلی قوی دارد.

با توجه به این ظاهر جذاب، بادام های بی نظیر برای تزئین عالی هستند. از آنجایی که پوسته سخت است، اغلب به شکل کامل فروخته می شوند.

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد این واریته این است که دوام بیشتری نسبت به سایر گونه ها دارد، تقریباً 2 سال.

بادام سبز در واقع یک نوع نیست. آنها فقط بادام های نارس هستند که رنگ سبز و بافتی ترد دارند. نمای بیرونی دارای بافتی مخملی است، در حالی که دانه های داخل آن بسیار نرم هستند. با رسیدن آنها جامدتر می شوند.

مردم اغلب می گویند طعم هلوهای نارس دارند. با این حال هنوز هم طعم مغزی معمولی بادام را دارد. می توانید آنها را به صورت خام به عنوان میان وعده میل کنید.

اگر به دنبال یک نوع بادام عالی برای تهیه شیر بادام هستید، بادام فریتز بهترین انتخاب است. در حین لذت بردن از شیر بادام، حتماً آن را مرتباً آزمایش کنید تا احتمال خراب شدن شیر بادام را بررسی کنید.

این می تواند هر دو نوع Mission و انواع کالیفرنیا باشد. پوسته چاق و کوتاه است. رنگ قهوه ای روشن و بافت نیمه سفت دارد. هسته ها تیره تر و اندازه متوسط هستند.

بادام فریتز 40-60 روز پس از بادام Nonpareil برداشت می شود. آنها بازده بالایی تولید می کنند. از نظر طعم، آنها طعم معمولی مغزی و شیرین بادام را دارند، اما شیرینی کمتری نسبت به Nonpareil و Monterey دارند. می توانید آنها را به صورت خام مصرف کنید یا با مواد دیگر بپزید.

شاید این تنها نوع بادام باشد که اصلا بادام نیست. بادام چینی در واقع هسته زردآلو است. اگرچه آنها متعلق به یک گیاه کاملاً متفاوت هستند، اما طعم آنها بسیار شبیه بادام معمولی است که آجیل است.

اگر در مورد طعم بادام چینی کنجکاو هستید و می خواهید آن را امتحان کنید، باید این نکته را به خاطر بسپارید. هرگز آنها را خام نخورید! آنها به دلیل محتوای آمیگدالین کمی سمی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.