بادام زمینی لینا در دامداری برای خوراک دام استفاده شد

مقاله درباره بادام زمینی بادام زمینی محصول حبوباتی است که از خانواده از تیره است و از نظر گیاه شناسی به آن می‌گویند. بادام زمینی به اشکال مختلفی مانند بادام زمینی آب پز، روغن بادام زمینی، کره بادام زمینی، بادام زمینی بوداده، و اضافه کردن غذای بادام زمینی در میان وعده، بارهای انرژی زا و آب نبات مصرف می شود.

بادام زمینی لینا به عنوان یک منبع حیاتی از مواد مغذی در نظر گرفته می شود. تغذیه نقش مهمی در رشد و کسب انرژی موجودات زنده دارد.

بادام زمینی سرشار از کالری است و حاوی بسیاری از مواد مغذی، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و ویتامین های است که برای سلامتی

مطلوب ضروری هستند. همه این مولکول های زیستی برای پمپاژ مواد مغذی حیاتی به بدن انسان برای حفظ سلامت طبیعی ضروری هستند.

این مقاله مروری بر ترکیب بادام زمینی از نظر مولکول‌های زیستی تشکیل‌دهنده و عملکردهای بیولوژیکی آن‌ها ارائه می‌کند. این مقاله همچنین در مورد رابطه بین مصرف بادام زمینی و تأثیر آن بر متابولیسم و فیزیولوژی انسان بحث می کند.

این موضوع سودمندی در نظر گرفتن بادام زمینی را به عنوان یک جزء ضروری در رژیم غذایی انسان با توجه به ارزش های غذایی آن برجسته می کند. مقدمه اعتقاد بر این است که بادام زمینی در منطقه آمریکای مرکزی سرچشمه گرفته و از آنجا به سایر نقاط جهان گسترش یافته است.

آنها به طور گسترده در هند، آفریقا، آمریکای جنوبی، ایالات متحده چین و چند کشور دیگر کشت می شوند. بادام زمینی اغلب با مواد مغذی مفید برای سلامتی غنی شده است که برای سلامت انسان مفید است.

آنها در واقع حبوبات هستند اما پر مصرف ترین آجیل در ایالات متحده هستند. مطالعات نشان می دهد که بادام زمینی، کره بادام زمینی و روغن بادام زمینی در صورت مصرف روزانه به طور قابل توجهی خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد، مانند سایر آجیل ها.

بیش از 300 گونه مختلف بادام زمینی در سراسر جهان رشد می کند که شامل ویرجینیا، والنسیا، جورجیا رانر، تنسی قرمز، تنسی سفید و بسیاری دیگر می شود. آنها معمولاً پس از برشته شدن یا جوشاندن مصرف می شوند و همچنین به اشکال مختلف مانند کره بادام زمینی، آب نبات، شکلات، کیک و غیره پردازش می شوند.

کره بادام زمینی و ساندویچ ژله ای در فرهنگ آمریکایی محبوب هستند به طوری که انواع بادام زمینی خام، بو داده، پوسته یا بدون پوست آن در طول سال در ایالات متحده موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.