با فروش گونی پلاستیکی رولی میلیاردر شدن را تجربه کنید

لازم به ذکر است که گونی پلاستیکی رولی برای این کار مناسب هستند همیشه به مواد بسته بندی بیشتری نیاز دارید تا وسایل شکننده را از بین ببرید.

می توانید وسایل را داخل کیسه پلاستیکی قرار دهید و آنها را بپیچید، یا آنها را بین وسایل بزرگتر قرار دهید تا در هنگام حمل و نقل با یکدیگر برخورد نکنند.

حتی می توانید از این کیسه ها برای جداسازی بشقاب ها و نعلبکی ها استفاده کنید. آنها مقداری پشتیبانی ارائه می دهند و یک راه بسیار ارزان برای محافظت از محصولات خانگی شما هستند.

هنگام پیاده روی سگ خود مقداری با خود ببرید.
اگر سگ خود را برای پیاده روی بیرون می آورید، چند کیسه پلاستیکی بردارید و آن ها را در جیب خود قرار دهید تا با خیال راحت و آسان وسایل آشفته سگتان را جمع آوری کنید.

ترفند این است که کیسه را دوبرابر کنید، ضایعات سگ را بگیرید و سپس کیسه را داخل آن بچرخانید و زباله ها را بدون دست زدن به آن در کیسه کنید.

استراتژی ها و نکات فروش گاراژ و حیاط
8. آنها را برای فروش حیاط یا گاراژ ذخیره کنید.
وقتی خانه‌تان را تمیز می‌کنید یا تصمیم می‌گیرید خانه‌تان را تمیز کنید و یک گاراژ یا حیاط فروش داشته باشید، می‌توانید به مشتریانتان اجازه دهید چند کیسه پلاستیکی ببرند.

آنها از چیزی برای حمل خریدهای خود به خانه قدردانی خواهند کرد، به علاوه تا پایان روز، زمانی که می خواهید کالایی را جابه جا کنید، می توانید معاملاتی مانند “هر چیزی که می توانید در کیف با قیمت 3 دلار در کیف قرار دهید” یا چیزی مشابه، برای بیرون آوردن چیزها داشته باشید. از خانه شما

9. پوشک های کثیف را دور بریزید.
اگر از پوشک های یکبار مصرف یا حتی پوشک های پارچه ای استفاده می کنید، یک کیسه پلاستیکی یک منبع عالی است. برای وسایل دور ریختنی، این کیسه های پلاستیکی راهی عالی برای بستن پوشک های کثیف برای بیرون آوردن به سطل زباله، یا پوشاندن بویی در سطل زباله اصلی داخلی شما قبل از بیرون آوردن سطل زباله هستند.

برای پوشک‌های پارچه‌ای، کیسه‌ها یک کیسه مرطوب عالی برای زمانی که بیرون هستید و نیاز به تعویض پوشک کودک یا کودک نوپا دارید، می‌سازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.