با پد الکلی دیاموند دندان هایتان را تمیز کنید تا دچار پوسیدگی نشود

توصیه شده است که برای جلوگیری از آتش سوزی، پد الکلی دیاموند و  سوخت معقول ترین و کارآمدترین روش است. این شامل تراشیدن پوست به خصوص در بیماران هیرسوت برای جلوگیری از تجمع محلول در مو می شود.

در همه موارد، توجه قابل توجهی باید به پوشاندن مؤثر بیمار برای جلوگیری از جمع شدن بخارات قابل اشتعال در زیر پرده ها معطوف شود.

علاوه بر این، استفاده از ضد عفونی کننده های مبتنی بر الکل نیاز به رعایت دقیق استفاده صحیح از این مواد، از جمله رعایت زمان خشک کردن مورد نیاز دارد.

این ممکن است چند دقیقه یا بیشتر طول بکشد تا زمین کاملاً خشک شود [3]. همچنین توصیه شده است که هر زمان که قرار است از الکتروکوتر یا دیاترمی روی سطح بدن یا نزدیک آن استفاده شود، یکی از بسیاری از ضد عفونی‌کننده‌های پایه آبی استفاده شود.

یا اگر از ضد عفونی‌کننده مبتنی بر الکل استفاده می‌شود، باید قبل از دیاترمی با یک سواب خشک پاک شود. استفاده می شود.

همچنین توصیه شده است که از ترکیب سوخت و اکسیدکننده در داخل یا نزدیک میدان جراحی اجتناب شود. این امر به ویژه در روش های سر و گردن که در آن نای بیمار لوله گذاری نمی شود (بیهوشی ماسک) اهمیت دارد.

در چنین مواردی، اکسیژن رسانی باید به حداقل میزان لازم برای حفظ اشباع اکسیژن خون در محدوده قابل قبولی انجام شود. همچنین صورت نباید با پرده ها پوشانده شود تا امکان انتشار اکسیژن بازدمی فراهم شود تا از تجمع اکسیژن در زیر پرده ها جلوگیری شود.

تعدادی از محلول های آماده سازی جراحی مبتنی بر الکل به صورت تجاری در دسترس هستند و به طور منظم استفاده می شوند، مانند DuraprepR (حاوی 0.7٪ ید موجود و 74٪ الکل ایزوپروپیل)، Chlorolprep R (حاوی 2٪ کلرهگزیدین گلوکونات و 70٪ الکل ایزوپروپیل)، Scrubcare. نام تجاری Prevail-FxR (حاوی 0.83٪ ید موجود و 72.5٪ ایزوپروپیل الکل).

در مورد ما از CutaseptR استفاده کرده بودیم که حاوی ایزوپروپونول (63%) بود. ما مشاهده کردیم که حواشی پرده‌ها حتی پس از خشک شدن زمین عمل با سواب مرطوب باقی می‌ماند و این می‌تواند منجر به جمع‌آوری بخارات در نزدیکی پوست شود (شکل 1). به محض اینکه کوتر فعال شد، بخارها بلافاصله آتش گرفتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.