حمل نخود زرد در آذرشهر توسط مردی تا فرودگاه سبب ممنوع الخروج شدن او شد

شما می‌توانید نخود زرد در آذرشهر را در طول تاریخ و در بسیاری از فرهنگ‌ها، از داشتن مکانی در اساطیر نورس گرفته تا دفن شدن در مقبره‌ها در کنار فراعنه مصر پیدا کنید.

نخود فرنگی از هر کجا که در اصل آمده باشد، این واقعیت باقی می ماند که بشر برای مدت بسیار بسیار طولانی از آن لذت می برد.

بسته به تنوع، گیاهان نخود ممکن است یا به صورت بوته رشد کنند، خود را فشرده و در سطح زمین پایین نگه دارند، یا به صورت درخت انگور که از سازه ها و سایر گیاهان بالا می روند و اطراف آن ها بالا می روند.

گیاهان نخودی به دلیل تولید گل های زیبا و رنگارنگ و ظریف در طیفی از رنگ ها از صورتی تا سفید تا بنفش معروف هستند.

پس از گلدهی، گیاه نخود شروع به تولید غلاف نخود از پایه هر گل می کند. درست است، در حالی که آنها اغلب به عنوان یک سبزی در نظر گرفته می شوند.

(شاید به دلیل طعم علف و رنگ سبزشان)، غلاف نخودها در واقع یک میوه هستند و خود نخودها دانه های میوه هستند.

در حالی که نشاسته به همان معنایی که می گویند برنج یا آرد گندم نیست، نخود قطعا نشاسته ای است. آنها به طور گسترده ای به عنوان یک نوع “سبزیجات نشاسته ای” در نظر گرفته می شوند (اگرچه اکنون می دانید که آنها در واقع میوه هستند!) به این معنی که آنها نشاسته کمتری نسبت به غلات دارند، اما قطعا نشاسته تر از سایر سبزیجات هستند.

برخی از نمونه های دیگر سبزیجات/میوه های نشاسته ای سیب زمینی شیرین و کدو حلوایی زمستانی هستند، در حالی که سبزیجات غیر نشاسته ای شامل مواردی مانند مارچوبه و فلفل دلمه ای هستند.

نخود انگلیسی به نخود باغی یا نخود صدفی نیز معروف است، چرا اسمی مثل شلیک؟ چون باید گلوله شوند تا خورده شوند! غلاف نخود فرنگی برای مصرف بسیار سخت است، بنابراین باید زمان صرف شود تا غلاف ها باز شوند، نخودها آزاد شوند و تغذیه آنها در دسترس باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.