دستکش نخی مشکی که در جنگ جهانی دوم به عنوان بخشی از لباس سربازی بود

متخصصان پوست در سراسر جهان توافق دارند که پوشیدن دستکش های محافظ مانند دستکش نخی مشکی در برابر آفتاب از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش بهتر محافظت می کند.

استفاده از دستکش‌های ضدآفتاب به جای ضدآفتاب توصیه می‌شود، زیرا ضدآفتاب می‌تواند از بین برود، اثر خود را در اثر تعریق از دست بدهد یا فقط پس از مدتی از بین برود. آنها به طور خاص برای افرادی با پوست حساس تر و ظریف تر مفید هستند.

دستکش‌های آفتاب‌گیر از موادی انعطاف‌پذیر اما نازک ساخته شده‌اند و می‌توانند برای استفاده‌های زیادی به شما کمک کنند.

آنها بسیار بادوام هستند و به راحتی در برابر شستشو مقاومت می کنند بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهند یا خاصیت محافظت در برابر آفتاب را از دست بدهند.

بیشتر دستکش‌های آفتابی به دلیل نحوه بافته شدن پارچه (بسیار محکم، جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش) محافظت می‌کنند، نه توسط مواد شیمیایی.

بنابراین، آنها اثربخشی خود را با استفاده از دست نمی دهند، مگر اینکه استفاده از آنها باعث باز شدن و ضعیف شدن نخ های آنها شود.

با سرمایه‌گذاری روی دستکش‌های محافظ آفتاب، روی پوستی سالم‌تر سرمایه‌گذاری می‌کنید، در طولانی‌مدت در درمان‌های گران‌قیمت از بین بردن لکه‌های آفتاب و آسیب‌های پوستی صرفه‌جویی می‌کنید و حالت خوب و جوانی دست‌هایتان را حفظ می‌کنید.

مهمتر از همه، کسانی که مستعد ابتلا به سرطان پوست هستند یا کسانی که حساسیت به نور مانند لوپوس دارند، می توانند مطمئن باشند که از دست های خود در برابر چنین مسائلی محافظت می کنند.

در هر کجا که هستید می توانید از دستکش های ضد آفتاب استفاده کنید. این می تواند یک پیاده روی، کمپینگ، شکار یا سفر ماهیگیری یا یک روز خنک در ساحل باشد.

این به طور خاص در هنگام شکار یا ماهیگیری راحت است زیرا دستان شما برای مدت طولانی در معرض نور خورشید هستند (بیشتر اوقات حتی حرکت نمی کنند).

با دستکش های آفتابی، لازم نیست نگران استفاده مجدد از کرم ضد آفتاب باشید که در این شرایط اگر وسط کاری هستید یا با مواد کثیف یا حتی غذا کار می کنید، می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.