دفتر کلاسوری میکرویی که ذهن انسان ها را می خواند

داشتن یک ایده در ذهن شما یک چیز است، اما وقتی آن را در دفتر کلاسوری میکرو یادداشت می کنید، تبدیل به یک کار قابل اجرا می شود.

نگه داشتن دفترچه یادداشت می تواند به شما در توسعه ایده هایتان کمک کند. می توانید از دفترچه یادداشت خود برای ترسیم نمودارها یا فهرست کردن گام های بعدی که باید برای تحقق ایده بردارید استفاده کنید.

نوت بوک جانبی یادداشت کرافت Portage را امتحان کنید. نوت بوک Kraft به راحتی در جیب شما قرار می گیرد و به شما این امکان را می دهد که یادداشت برداری کنید و ایده های مرجع را در حال حرکت کنید.

در حالی که یک نوت بوک به تنهایی ایده شما را به موفقیت نمی رساند، مطمئناً گام خوبی برای تبدیل ایده شما به چیزی ملموس است.

چه در حال نگه داشتن یک دفترچه برای یادداشت کردن یادداشت ها یا پیگیری کارهای روزانه خود باشید، می تواند شما را مسئول نگه دارد.

وقتی چیزی را یادداشت می‌کنید، تاریخ سررسید آن را تعیین کنید. خواه این یک ایده یا پروژه باشد، ارائه یک جدول زمانی برای انجام به موقع آن شما را مسئول خواهد کرد.

می تواند به شما در بهبود روال روزانه خود کمک کند؛ نوت‌بوک‌ها فقط برای نوشتن وظایف محفوظ نیستند.

یکی از مزایای نگهداری دفترچه یادداشتی که اغلب به وجود نمی آید، این واقعیت است که یک دفترچه یادداشت می تواند به شما کمک کند بیشتر در مورد خودتان بیاموزید و در نهایت در طول روز با سهولت بیشتری به شما کمک کند.

نوشتن مشکلات یا موانعی که در محل کار یا زندگی شخصی شما پیش می آید می تواند به شما کمک کند تا از پس این مسائل برآیید. وقتی چیزی را به صورت فیزیکی روی کاغذ می نویسید، می توانید از منظر دیگری به آن نگاه کنید.

روزنامه نگاری حتی توسط پزشکان برای کمک به مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان مانند اضطراب توصیه شده است.

گذاشتن مشکلاتمان روی کاغذ به ما کمک می کند تا آنها را سالم تر تجزیه و تحلیل کنیم و تصمیمات بهتری بگیریم.

قطع ارتباط با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال می‌تواند به پاکسازی ذهن شما کمک کند و به چشمان شما از زمان زیاد صفحه نمایش استراحت دهد.

ایده های شما را به عمل تبدیل می کند؛ یکی از بزرگترین مزایای نگهداری دفترچه یادداشت این است که به تبدیل ایده های شما به عمل کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.