روشویی کابینتی طرح سنگی که جسد یک نوزاد در آن پیدا شده بود

چیزی به اندازه قفسه ای که در زیر یا کنار آینه نصب شده است و اصطلاحا روشویی کابینتی طرح سنگ می تواند با یک پایه یا سینک دیواری برای ساخت ساده ترین وسایل روشویی استفاده شود.

این گزینه ارزان، نصب آسان و نگهداری آسان است، اما اگر چیزی بسیار هوشمندانه به ذهنتان خطور نکند، بعید به نظر می‌رسد که هیچ جایزه‌ای برای شما در طراحی کسب کند، مهم نیست که قفسه شما چقدر شیک باشد.

این می تواند یک راه حل عالی برای صرفه جویی در فضا برای کسانی باشد که فضای زیادی برای کار ندارند.

تطبیق رنگ معمولاً با استفاده از همان رنگی است که برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کرده اید، اگرچه قفسه بندی شیشه ای گزینه خوب دیگری است.

واحدهای نصب شده روی دیوار در حال حاضر بسیار محبوب هستند و برخی از نوآوری های واقعی در طراحی به برخی از واحدهای موجود در بازار امروز وارد شده است. روشویی های دیواری معمولاً چشم نواز هستند.

از آنجایی که آنها مستقیماً روی دیوار چسبانده می شوند، شکاف قابل توجهی بین پایین واحد و کف ایجاد می کنند که باعث ایجاد توهم فضای اضافی می شود.

مواد مورد استفاده در ساخت آنها به اندازه هر نوع روشویی دیگری متفاوت است. آنها می توانند از شیشه، چوب، سنگ یا فلز استفاده کنند.

ترکیب دقیق مواد مختلف می تواند طعم بسیار خوبی به حمام شما ببخشد. دستگاه های روشویی دیواری راه حلی همه کاره هستند، اما به دیوارهای تقویت شده مناسب نیاز دارند و نصب آنها بسیار پیچیده تر است.

کابینت ها رایج ترین سبک هستند و در اکثر حمام ها در سراسر استرالیا یافت می شوند. روشویی های کابینت را می توان در هر جایی در امتداد دیوار یا گوشه ای نصب کرد، یا حتی برای کسانی که به فضای اضافی نیاز دارند، می توانند نیمه فرو رفته باشند.

در برخی موارد، روشویی ها حتی می توانند واحدهای ایستاده آزاد باشند که از مبلمان دیگر (مانند میز آرایش) تبدیل شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.