ساخت لوله و اتصالات وینو پلاست با پلاستیک های بازیافتی

انواع مختلفی از لوله و اتصالات وینو پلاست خانه وجود دارد که برای انتقال آب به وسایل و لوازم خانگی استفاده می شود.

و صرف نظر از اینکه آیا شما یک لوله کش استخدام می کنید یا پروژه لوله کشی خانه DIY را انجام می دهید، این تجربه به دلیل همه گزینه های مواد لوله می تواند گیج کننده باشد.

لوله مناسب برای تامین آب، زهکشی، فاضلاب و حتی نمای بیرونی چیست؟ پاسخ به اندازه گذشته روشن نیست، زمانی که انتخاب های اصلی لوله فقط فولاد گالوانیزه یا چدن بود.

در زیر، مواد معمول لوله را تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین را برای فضا و کاربرد خود انتخاب کنید.
PEX (پلی اتیلن متقاطع) یک لوله پلاستیکی بادوام است که برای تامین آب استفاده می شود.

به اندازه کافی سفت و سخت است که بتواند در برابر فشار آب مقاومت کند، اما به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا در سراسر دیوارها، سقف ها، زیرزمین ها و فضاهای خزنده ببافد. همچنین در مقایسه با بسیاری از مواد لوله کشی دیگر بسیار ارزان تر است.

لوله ها معمولاً در قطرهای 1/2 اینچ و 3/4 اینچ هستند و برش و اتصال آنها آسان است. به علاوه، آنها معمولاً با رنگ قرمز برای آب گرم و آبی برای آب سرد هستند.

لوله پی وی سی (پلی وینیل کلراید) یک ماده لوله پلاستیکی سفید است که معمولاً برای خطوط زباله استفاده می شود. این لوله در ابتدا محبوبیت پیدا کرد زیرا سبک تر و کار با آن آسان تر از لوله های فولادی گالوانیزه سنتی بود. همچنین ارزان و نسبتاً بادوام است.

نصب لوله پی وی سی نسبتاً آسان است و برای برش به کمی بیشتر از یک اره برقی و جعبه میتر نیاز دارد. با حلال ها به هم می چسبد.

لوله PEX، لوله PVC در همه جا مجاز نیست، بنابراین قبل از نصب، مقررات محلی خود را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.