ساخت کارتن ضد آب در چین توسط یک پسر 15 ساله

هنگامی که کارتن از طریق بازیافت تک جریانی به یک مرکز بازیافت می رسد، ممکن است با استفاده از تجهیزاتی مانند عرشه میله ای برای تک جریان ، دسته بندی و جدا شود.

در موارد دیگر، مقواهایی که از طریق بازیافت جریان دوگانه به دست می‌آیند، برای آلاینده‌ها با تجهیزاتی مانند FINGER-SCREEN™ 2.0 Primary Screen مرتب‌سازی می‌شوند.

آلاینده‌هایی مانند چربی و ذرات غذا در جعبه‌های پیتزا کیفیت الیاف کاغذ را از بین می‌برند، بنابراین این نوع مقواها باید کمپوست شوند یا دور ریخته شوند، نه بازیافت.

واقعیت جالب: تجزیه مقوا معمولاً 2 ماه طول می کشد، بنابراین قطعات کوچک را می توان به جای بازیافت در یک توده کمپوست استفاده کرد.

برای انجام این کار، توصیه می شود مقوا را به کوچکترین قطعات ممکن خرد کنید تا تجزیه شود. مرحله بعدی این است که همه آنها را در آب خیس کنید و با خاک، پوست میوه، بریده علف یا کود مخلوط کنید.

این نوع کمپوست را می توان با 2 اینچ خاک بین لایه ها لایه بندی کرد. بسیار مهم است که کمپوست را بسیار مرطوب نگه دارید تا بهترین تجزیه را انجام دهید.

کمپوست را هر 5 تا 6 روز یکبار بچرخانید تا این فرآیند تسریع شود. چند ماه دیگر شمع برای استفاده در باغ ها آماده می شود.

یک تن مقوای کاملاً جدید به 3 تن چوب نیاز دارد ، به همین دلیل است که بازیافت این ماده بسیار مهم است و چرا جنرال کینماتیکز متعهد به بهبود تجهیزات غربالگری و دسته‌بندی خود برای بازیافت و مدیریت ضایعات مقوا و سایر مواد است.

در بسیاری از مناطق، مقوا، شیشه، پلاستیک و فلزات باید به سطل های جداگانه بروند. به این حالت بازیافت جریان دوگانه می گویند.

با این حال، در مناطق دیگر، صاحبان املاک ممکن است تنها از یک سطل بازیافت برای جمع‌آوری همه مواد قابل بازیافت برای تحویل استفاده کنند.

به این حالت بازیافت تک جریانی می گویند. هر دو روش بازیافت دارای مزایا و معایبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.