ساعت رادو سرامیکی مشکی که وزن بدن را نیز محاسبه می کند

ساعت‌های خلبانی مانند ساعت رادو سرامیکی مشکی از سبک میدانی متولد شده‌اند.

اتفاقی که افتاد این بود که حملات هوایی بین جنگ جهانی اول و دوم بسیار رایج تر شد. در نتیجه، تولیدکنندگان محصولی اسپین‌آف با عملکردهایی ایجاد کردند که به خلبانان کمک می‌کند راه خود را از طریق آسمان طی کنند.

یک مثال معمولی کرنوگراف ها هستند که مانند کرونومترهای کوچک در داخل ساعت شما کار می کنند. از نظر زیبایی، آنها بسیار شبیه به ساعت های میدانی هستند، اما اغلب کمی پیچیده تر هستند.

کجا نگاه کنیم: یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان آن‌ها در عصر مدرن IWC و Zenith است، بنابراین اگر این سبک را دوست دارید، ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید.

این سبک احتمالاً محبوب ترین از همه است. تولیدکنندگان آنها را با در نظر گرفتن نوع خاصی از ماجراجویان می سازند: غواصان.

نتیجه این طرز فکر محصولی است که می تواند مقدار قابل توجهی از فشار آب، نیروهای خوردگی رطوبت و ضربه قابل توجه را تحمل کند.

طراحی آن‌ها نیز کاملاً خوشایند است، زیرا تقریباً همه ساعت‌های غواصی دارای قاب چشم‌گیر و ظاهری کاملاً اسپرت هستند.

Rolex Submariner که بدنه این نوع را بیش از پیش تقویت می کند، یک ساعت غواصی است و بسیاری می گویند که نمادین ترین ساعت تمام دوران است.

کجا نگاه کنیم: صادقانه بگویم، اکثر برندها انواع مختلفی از غواصان را می فروشند. معروف ترین آنها احتمالا رولکس و امگا هستند.

ساعت‌های لمسی، از اصطلاح خود، آن‌هایی هستند که برای نشان دادن زمان حتی بدون نگاه کردن به آن ساخته شده‌اند.

اگرچه معمولاً تصور می‌شد که این ساعت‌ها عمدتاً برای نابینایان ساخته شده‌اند، اما اولین ساعت‌های لمسی (جیبی) در اوایل دهه 1800 ساخته شدند تا صاحب آن بتواند با احتیاط زمان را حتی بدون بیرون کشیدن ساعت از جیب خود بداند.

با این حال، امروزه، از آنجایی که ساعت های جیبی گزینه کمیاب هستند، ساعت های لمسی عموما برای نابینایان ساخته می شوند.

همچنین طرح های مختلفی برای ساعت های لمسی وجود دارد. معمولاً به جای عقربه ها، دو بلبرینگ دارند که دور ساعت می چرخند و ساعت و دقیقه را مشخص می کنند.

همچنین تعدادی پوشش وجود دارد که می توانید آن را باز کنید تا بتوانید دست ها را حس کنید. برای خواندن دقیق‌تر زمان، ساعت‌های بریل نیز وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.