فرش 9 متری خاطره کویر کاشان هرگز کثیف نمی شود

احتمالاً بسیاری از شما به یاد دارید که در دهه 90، فرش 9 متری خاطره کویر کاشان در فضای داخلی اتاق نشیمن و اتاق خواب یکی از عناصر اصلی دکور بود. اما بعد همه چیز تغییر کرد.

ما آنقدر از این عنصر در خانه خود دوری کرده ایم که حتی از مد جهانی نیز عقب مانده ایم.

آیا می دانید در سال 2018 فرش در فضای داخلی یکی از گرایش های اصلی در طراحی است؟ در این مناسبت، پیشنهاد می کنیم دوباره به ضد روند اصلی دهه 2000 نگاهی بیندازیم، جوانب مثبت و منفی آن را تجزیه و تحلیل کنیم، و احتمالاً برای اولین فرش خود به فروشگاه بروید.

بازار بزرگ است. از زمانی که فرش های قدیمی از آپارتمان ها بیرون رانده شدند، نه تنها زیبا، بلکه بسیار زیبا و همچنین نمونه های فوق العاده شیک ظاهر شدند.

فناوری نیز پا به جلو گذاشته است، اکنون حتی مواد مصنوعی و تولید ماشینی با فرش های ابریشم دستباف، پنبه ای و پشمی تفاوت چندانی ندارند.

سبک نیز گسترده است، امروزه فرش را می توان با هر فضای داخلی مطابقت داد، به طور هماهنگ بر سبک انتخابی تأکید می کند، اتاق را دنج تر و نجیب تر می کند.

امروزه فرش ها در فضای داخلی (عکس بالا) می توانند طرح و بافت متفاوتی داشته باشند. شما فقط باید اکسسوری مناسب برای فضای داخلی خود انتخاب کنید.

چرا عاشق فرش؟ زیبا: فرش های زیبای روشن در فضای داخلی (عکس زیر) می تواند تمرکز اصلی خانه شما باشد.

اگر ریسک استفاده از رنگ های فعال در طراحی اتاق را ندارید، فرش در فضای داخلی اتاق نشیمن می تواند به آن اکسسوری روشن و چشم نواز تبدیل شود. و اگر ناگهان خسته شدید، می توانید به سادگی آن را حذف کنید.

احساس راحتی: توضیحش غیرممکن است، اما جایی که یک فرش روی زمین باشد، دنج تر و گرم تر می شود.

مد روز: چندین نوع فرش وجود دارد که نه تنها امسال در ترند هستند، بلکه قبلاً کلاسیک شده اند، یعنی هنوز از مد نمی افتند.

اینها زیور آلات شرقی، الگوهای هندسی دقیق (که اغلب در طراحی فضای داخلی اسکاندیناوی یافت می شود)، تشک (قالیچه های بافته شده از جوت یا پنبه)، پوست (البته بدون پنجه، دم و غیره) هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.