مردی با فروش کلوچه سنتی تبریز توانست صد زندانی را آزاد کند

این دستور غذا چند طعم مورد علاقه  است که در کلوچه سنتی تبریز وجود دارد؛ کره بادام زمینی، کره و شکلات – را در یک کوکی بزرگ ترکیب می کند. قبل از پخت، من دوست دارم چند M&M اضافی را برای رنگ بیشتر روی آن فشار دهم. – پاتریشیا شرودل، جفرسون، ویسکانسین:

دستور العمل ما را برای کوکی های هیولا دریافت کنید
2/46
شیرینی چیپسی شکلاتی طعم خانه
کوکی های شکلاتی
همه یک نوع شیرینی شکلاتی چیپسی مورد علاقه دارند – کمی ترد، کمی جویدنی – اما همه آنها باید با یک دستور اولیه بیسکویت چیپسی شکلاتی شروع کنند. این بهترین مکان برای شروع است! – مگومی گارسیا، میلواکی، ویسکانسین
دستور العمل ما برای شیرینی چیپسی شکلاتی نهایی را دریافت کنید
بیاموزید که چگونه کوکی های شکلاتی چیپسی را مطابق با ذائقه خود سفارشی کنید—خواه جویدنی، ترد یا نرم را دوست داشته باشید.

کوکی های نان کوتاه: مادرم که اصالتاً اسکاتلندی است، این دستور شیرینی کوتاه را به همراه سایر دستور العمل های مورد علاقه به من منتقل کرد.

وقتی در نمایشگاه محلی خود وارد این خوراکی شدم، روبان قرمز را برد. -رز مابی، سلکرک، مانیتوبا دستور ما را برای شیرینی کوتاه اسکاتلندی دریافت کنید.
برش های کریسمس نشان دهنده فصل تعطیلات است. برای تنوع، نیمی از کلوچه ها را قبل از پخت با شکر رنگی بپاشید و بقیه را بعد از سرد شدن، یخ بزنید.

دستور العمل ما را برای کوکی های برش لوکس دریافت کنید اینها کوکی های بریده شده مورد علاقه ما برای تهیه در تمام سال هستند.

کوکی های شکوفه کره بادام زمینی: در اینجا مدرکی وجود دارد که کره بادام زمینی و شکلات فقط به هم تعلق دارند. این کوکی‌های قطره‌ای کره بادام‌زمینی یک شیرینی مورد علاقه خانواده است و هرگز باعث لبخند زدن فرزندانم نمی‌شود. – تامی مریل، جنگل ویک، کارولینای شمالی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.