میز ناهار خوری منبت کاری که تماما از ورقه های طلا ساخته شده بود

در حقیقت میز ناهار خوری منبت کاری  یکی از ویژگی های مهم مبلمان و طراحی در هر خانه است.

اما بسیاری از خانه‌های مدرن، به‌ویژه آشپزخانه‌های مفهومی باز، از جایگزین‌های دیگری مانند جزیره آشپزخانه با صندلی بار استقبال می‌کنند.

از آنجایی که حذف جداکننده ها و ایجاد فضای کاربردی تر یک امر عادی است، بسیاری از خانه های جمع و جور از چیدمان میز ناهارخوری سنتی خلاص می شوند.

بنابراین، آیا میز ناهار خوری هنوز مورد نیاز است؟ اگر به دنبال به حداکثر رساندن فضای خود یا انتخاب بین میز ناهار خوری و گزینه های دیگر هستید، این راهنما را بخوانید.

با توجه به تغییر سبک زندگی ما، عادات غذایی ما نیز تغییر می کند. به عنوان مثال، ممکن است صبحانه در مسیر مقصد شما مصرف شود، در حالی که بسیاری از آنها در روزهای شلوغ کاری، وعده های غذایی خود را در صندلی خود می خورند.

این می تواند مرز بین کار و استراحت را از بین ببرد، اما حفظ تعادل از نظر کار، مطالعه و روال‌های شخصی برای حفظ سلامت کلی و سلامت عقل شما مهم است.

هنگامی که از خانه کار می کنید، ما به شدت توصیه می کنیم که دور از میز کار خود استراحت کنید و ناهار خود را پشت میز ناهارخوری بخورید.

در راستای ایجاد تعادل بین کار/تحصیل و زندگی، غذا خوردن دور میز ناهارخوری بدون انجام کارهای دیگر مانند کارهای کاری به شما کمک می کند تمرکز و آرامش بیشتری در هنگام غذا خوردن داشته باشید. این از خوردن استرس یا افزایش وزن ناسالم جلوگیری می کند.

به اشتراک گذاشتن غذا روی میز ناهار خوری همچنین به ایجاد یک نشانه ذهنی برای تهیه وعده های غذایی سالم مناسب در مقایسه با وعده های غذایی سریعی که در تختخواب یا اتاق نشیمن می خوریم کمک می کند.

بسیاری از خانه‌های مفهومی باز، اتاق غذاخوری، آشپزخانه و اتاق نشیمن را در یک چیدمان جادار ترکیب می‌کنند.

اگر دوست دارید مناطقی که به خوبی تعریف شده اند را در خانه نگه دارید، داشتن یک میز ناهار خوری یک منطقه متمایز برای غذاخوری و یک منطقه متفاوت برای استراحت یا گفتگو (یک مبل) ایجاد می کند.

این می تواند به شما کمک کند از وعده های غذایی خود بدون حواس پرتی بهتر لذت ببرید و در عین حال فضای سرگرمی را برای اقامت در آن مناسب نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.