پسری که لنت ترمز nhc را به عنوان مهریه در مراسم خواستگاری پیشنهاد داد

اگر یک ماشین جمع و جور سبک دارید، لنت ترمز nhc ارگانیک اولیه بسیار خوب خواهند بود.

آنها بی صدا، ارزان هستند و قدرت توقف کافی برای نیازهای شما دارند. اگر متوجه شدید گرد و غبار زیادی در ناحیه ترمز جمع شده است، می توانید این نوع را با لنت ترمز سرامیکی جایگزین کنید.

بیشتر اوقات، خودروهای سایز متوسط به مجموعه ای از لنت ترمز NAO با فلز کم نیاز دارند. این به دلیل اندازه خودرو است که باعث می شود به قدرت توقف بهتری نیاز داشته باشد.

لنت‌های ترمز NAO با فلز کم می‌توانند کمی پر سر و صدا باشند، اما باز هم اگر صدا شما را آزار می‌دهد، همیشه می‌توانید از نوع سرامیکی لنت‌های ترمز استفاده کنید.

اگر سرعت وسیله نقلیه شما از 0 به 60 مایل در ساعت در کمترین زمان ممکن برسد، باید از سرعت 60 به 0 در مدت زمان بی سابقه برسد و بنابراین، لنت های ترمز نیمه فلزی برای اکثر خودروهای اسپورت بهترین عملکرد را دارند.

همه ون ها، SUV ها و کامیون ها به دلیل وزن و این واقعیت که به بهترین قدرت ترمز ممکن نیاز دارند، به لنت ترمزهای سنگین نیاز دارند.

باید از لنت ترمز نیمه فلزی یا لنت با محتوای فلز بالا استفاده کنید. این را در نظر بگیرید: هرچه قدرت ترمز بیشتری نیاز داشته باشید، محتوای فلزی باید در لنت ترمز شما بیشتر باشد. آنها ممکن است کمی پر سر و صدا باشند، اما برای ایمنی شما ضروری هستند.

ترمزهای الکتریکی به سه نوع اصلی تقسیم می شوند:

سیستم ترمز ضد قفل (ABS): این سیستم دارای سه جزء اصلی است – سنسورهای سرعت چرخ جداگانه، یک محرک هیدرولیک و یک واحد کنترل الکتریکی.

آنها با هم کار می کنند تا وقتی ترمزهای خود را می کوبید یا در حرکت سریع پمپ می کنید، ترمزهای شما قفل نشوند. هر یک از چرخ ها به صورت جداگانه کنترل می شوند، که کار بسیار خوبی برای حفظ کشش انجام می دهد.

سیستم ترمز اضطراری پیشرفته (AEBS): در این نوع سیستم سنسورهایی وجود دارد که میزان نزدیکی خودرو به وسیله نقلیه یا جسم دیگر را کنترل می کند.

هنگامی که این اتفاق می افتد، مکانیزم ترمز اضطراری به طور خودکار فعال می شود تا شما تصادف نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.