چرا برای استفاده از گلدان پلاستیکی باید محتاط بود؟

ملاحظات احتمالی برای استفاده از گلدان های پلاستیکی
اگر می خواهید در هر ظرفیتی برای گیاهان خود به گلدان های پلاستیکی تکیه کنید، گلدان پلاستیکی تراس این نکات مفید را در نظر داشته باشید.

در صورت امکان، یک گلدان پلاستیکی رنگ روشن یا گلدانی که در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم شده است انتخاب کنید. این به کاهش مشکلات مربوط به به دام انداختن گرما کمک می‌کند و همچنین باعث می‌شود کار با آن‌ها راحت‌تر شود.

در صورت امکان، آنها را از آفتاب شدید و کامل دور نگه دارید. این به کاهش احتمال تجزیه شیمیایی گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان نیز کمک می کند.

کاری کنید که سوراخ های زهکشی خود را متناسب با آن سوراخ کنید. متأسفانه بیشتر گلدان‌های پلاستیکی و سایر ظروف دارای سوراخ‌های زهکشی نامناسب، قرار گرفته و ضعیف هستند.

این اغلب آب را در جایی که شما نمی خواهید به دام می اندازد، و از آنجایی که آب یک حلال جهانی است، می تواند در طول زمان به آزاد شدن مواد شیمیایی از پلاستیک کمک کند.

در نهایت، بهتر است بین دو آبیاری خاک خود را بررسی کنید تا واقعاً بدانید که گلدان دیواری پلاستیکی چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

پلاستیک تمایل دارد خاک را برای مدت طولانی‌تری مرطوب نگه دارد، و این ممکن است یک مشکل باشد، بنابراین باید برنامه آبیاری خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

خشک شدن بیش از حد خاک ایده آل نیست، اما خیس نگه داشتن آن باعث ایجاد مشکلاتی مانند پوسیدگی ریشه می شود که می تواند به سرعت گیاهان شما گلدان پلاستیکی را از بین ببرد.

  • منابع:
    1. Are Plastic Pots Safe for my Plants?
  • تبلیغات:
  1. کار آفرینی که توانست تمام بیکاران شهر را ریشه کن کند
  2. موفقیت یک بانوی خانه دار با سرمایه گذاری اندک!
  3. گرم کردن کلاس های مدرسه به روش رادیاتور
  4. با تخمه یک سوپ خوشمزه درست کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.