کتونی آدیداسی که برای پرتاب به سمت معترضان استفاه می شد دردسر ساز شد

انتخاب یک جفت کتونی آدیداس نیاز به توجه زیادی دارد، بازار ده‌ها برند و مدل کفش را ارائه می‌کند و احتمالاً یافتن کفش ایده‌آل برای نیازهای پای شما زمان می‌برد.

در حالی که هیچ کفشی مناسب برای همه دوندگان وجود ندارد که بتوانیم آن را توصیه کنیم، مهم است که بدانید چگونه یک کفش دونده خوش ساخت می تواند برای پاهای شما مفید باشد.

از پاهای خود محافظت کنید: کفش‌های دویدن که معمولاً به آن‌ها کفش‌های تنیس یا کفش‌های کتانی گفته می‌شود، محافظت بیشتری نسبت به سایر انواع کفش‌ها ارائه می‌کنند، پاهای شما با پشتیبانی و ثبات بیشتر محافظت می شوند زیرا کفش های ورزشی:

اورپروناسیون را برطرف کنید ، یعنی زمانی که پای شما در حین دویدن به سمت داخل غلت می‌زند. این امر باعث می شود که زانوی شما به سمت داخل خم شود.

پروناسیون بیش از حد می تواند باعث ایجاد آتل های ساق پا، فاسیای کف پا، بونیون و سایر مشکلات بالقوه شود.
سوپیناسیون را برطرف کنید ، یعنی زمانی که پای شما در حین دویدن به سمت بیرون می‌چرخد.

سوپیناسیون فشار مضاعفی بر روی رباط ها و استخوان ها در قسمت بیرونی پای شما وارد می کند و باعث درد زانو می شود.

محافظ زیره میانی را اضافه کنید، به کفش اجازه می دهد ضربه بیشتری را جذب کند. با این حال، کفش های میانی نرم تر دوام زیادی ندارند.

بنابراین هرچه بالشتک میانی بیشتر باشد، بیشتر اوقات نیاز به خرید کفش های جدید دویدن دارید.

از قوس های پای خود حمایت کنید که برای افرادی که کف پای صاف دارند ضروری است. حتی افرادی که دارای قوس‌های بلند هستند نیز می‌توانند از نوع مناسب پشتیبانی قوس بهره ببرند.

LiveStrong به شواهدی از کالج آمریکایی پزشکی ورزشی اشاره کرد که نشان می‌دهد بالشتک میانی و حمایت قوس اضافی می‌تواند از آسیب‌های ناشی از استفاده بیش از حد، مانند تاندونیت، شکستگی‌های استرسی و درد مفاصل جلوگیری کند.

از حمایت و محافظت اضافه شده، افراد می توانند عملکرد ورزشی بهتری را با پوشیدن کفش دویدن مناسب تجربه کنند.

این عملکرد اضافی از راحتی و ظرفیت دویدن افزایش یافته ارائه شده توسط این نوع کفش حاصل می شود. حتی افرادی که ورزشکاران رقابتی نیستند نیز می توانند به این نوع پیشرفت دست یابند که باعث مزایای دیگری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.