بشکه های فلزی که می توان با آن ها خانه های ضد زلزله ساخت

بشکه فلزی یک وسیله کنترل ترافیک است که می تواند در مناطق ساختمانی یا مناطقی که کار جاده در حال انجام است استفاده شود.

هدف اصلی یک بشکه ساختمانی این است که ترافیک را از مسیر عادی خود دور کند تا پروژه های ساختمانی، تجهیزات و کارگران را در خود جای دهد.

مخروط های ترافیکی، موانع سیمانی و انواع وسایل دیگر نیز می توانند در شرایط مختلف به یک هدف کلی عمل کنند.

بشکه های ساختمانی معمولاً از پلاستیک ساخته می شوند و می توان آنها را با آب یا ماسه پر کرد تا محکم تر شود.

بسیاری از حوزه‌های قضایی دارای الزامات تست تصادف هستند که بشکه‌های ساختمانی باید آن را پاس کنند تا به کاهش احتمال تصادفات مرگبار کمک کنند.

هنگامی که یک پروژه ساختمانی به یک جاده نفوذ می کند، معمولاً نوعی تلاش برای هدایت ترافیک به دور از کارگران، تجهیزات و خود پروژه وجود دارد.

این موضوع در مورد پروژه های راهسازی که در آن خود راه در حال کار است نیز صدق می کند. در برخی موارد، کل جاده را می توان با موانع مسدود کرد، اگرچه اگر فضای کافی وجود داشته باشد، اغلب سعی می شود از نوعی کانال کشی ترافیک استفاده شود.

این ممکن است شامل بستن یک خط واحد و اجازه دادن به جریان‌های متناوب ترافیک از طریق خط باقی‌مانده یا هدایت چندین خط باشد تا بتوانند در عین اجتناب از یک پروژه ساخت‌وساز در استفاده بمانند. در هر یک از این شرایط می توان از بشکه های ساختمانی استفاده کرد.

ماسه را می توان برای پر کردن بشکه های ساختمانی برای ایجاد استحکام استفاده کرد.

بشکه ساختمانی یک بشکه پلاستیکی بزرگ است که معمولاً به رنگ نارنجی است، حوزه های قضایی محلی اغلب طرح رنگ دقیق این دستگاه های کنترل ترافیک را تنظیم می کنند، اما آنها اغلب نارنجی با نوارهای سفید افقی هستند.

نوارهای روی بشکه ساختمانی اغلب منعکس کننده هستند تا دید آنها را افزایش دهند. در برخی موارد، یک بازتابنده یا نور اضافی در بالای بشکه نصب می شود تا دید آن را در هر شرایطی افزایش دهد.

آیا آمازون واقعا بهترین قیمت را به شما می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.